Kontrolka LED IND8-12R-A;12VDC;IP40 wypukła;metal;czerwony;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda AAP153(D9K) DO7 UNITRA CEMI
Zła ilość towaru
Ukł CD4052BCN/MCY układ scalony DIP16
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A
Dioda LED 8mm migająca ultrafiolet DIOD-4397
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz
TR BU2520AF;PHILIPS;TO3P;tranzystor NPN;12A;1500V;45W;Pbf
Złącze ARK306-031;3 PIN;rozstaw 5mm odp.AK500/3-V;kolor niebieski
UKŁ UL1322N;CEMI;DIP8;Podwójny przedzwmacniacz niskoszumowy;NE542N
TR BF240;TO92;PHILIPS;Tranzystor; NPN;40V;25mA;250mW;380MHz;