Lampka diodowa KLP-5/W 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/white
Ostatnio oglądane
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
Zła ilość towaru
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Zła ilość towaru
TR IRF840;Vishay;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;8A;500V;125W;0.85R;RoHS;
Przekaźnik JZC/HF32F-012-ZS(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk przełączny
Dioda LED 10mm 12V źółta clir 10CY4UC12V-10 RoHS
TR BC179B;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
Przekaźnik 40.61.9.005.0000 FINDER 5VDC;1P;16A;st.AgCdO;130mA;RM83P;
Dioda LED 5mm 12V czerwona clir R10R12V-5/Q500HCHCR4H-12V YETDA Pbf
Bezpiecznik termiczny 10A 139stop.C RYE139 250V AC; RoHS
Tyrystor KT506;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=0.2-1mA;
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;
Żarówka tel. T-6.8 60V 35mA 3000h fi 5.9x44.5mm