Kontrolka AD16-16E/Y-230VAC;16mm; żółta;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
Zła ilość towaru
TR BF421;PH;TO92;tranzystor; PNP;50mA;300V;0.83W;60MHz
Zła ilość towaru
Ukł CD4511BP TI układ scalony DIP16 Pbf
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683
Dioda LED 3mm czerw./ziel matowa 3ARG9HWB/L-115WEGW-CA 3pin.ws.anoda
Buzzer z generatorem HCM1206X/TMB12 elektromagnetyczny 3-7V 30mA 85dB
TR BC148A;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
UKŁ UL1203N(A244D,TCA440);CEMI; DIP16;Odbiornik AM
Buzzer z generatorem FC208L/1.5V elektromagnetyczny 1.2-3V 20mA 75dB
Dioda Zenera ZX 5V6;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4