Przełącznik ASW-20D-GREEN;podśw.LED 12V zielone;bistabilny;20A/12VDC
Ostatnio oglądane
UKŁ LM385Z-1.2V;NS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;1.2V;Pbf
Zła ilość towaru
TR BDW93C;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;12A;100V;80W
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa WB-13 niebieska RoHS
Diak DB4;SGS; Napięcie przełączania 35..45V; Prąd przewodzenia 2A; DO35
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
TR BC416B;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;50V;100mA;300mW
TR BF421;PH;TO92;tranzystor; PNP;50mA;300V;0.83W;60MHz
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS
Przekaźnik 40.61.9.005.0000 FINDER 5VDC;1P;16A;st.AgCdO;130mA;RM83P;
Ukł UCY74LS47/SN TI układ scalony DIP16; RoHS
UKŁ UL1403P/LA4032P;CEMI;CE 74; Wzmacniacz mocy m.cz. 3W
Gniazdo ban. Z-TB4RT 4mm czerwone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.R;24.247;
Przekaźnik 40.52.8.110.0000 FINDER 110VAC;8A;2P;st.AgNi;9.4mA;o.RM94P;