TR IHW30N120R5XKSA1/H30MR5;INFINEON Tranz. IBGT;TO247-3;30A;1.2kV;165W
Ostatnio oglądane
Dioda LED Super Flux 3mm pomarańcz. 1.8-2.6V;20mA;5000mcd;OSO5PAZ161D
Zła ilość towaru
Przekaźnik 60.12.9.012.0040 FINDER odp.R15 2PDT 12VDC 10A
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT00 TI układ scalony DIP14;RoHS
Przekaźnik R15 4PDT 24VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-1024 RELPOL
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Dioda LED SMD 0805 żółta DIOD-1841
Przekaźnik JQC/HF3FF-024-1ZST/JS1F NAIS;1st.przeł.10A;24VDC
Triak BTB12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Ukł UCY7493N;CEMI;układ scalony DIP14 CEMI;7493PC;MEV;
Ukł CD4515BCN NS układ scalony DIP24
Ukł UCY7406N/DM NS układ scalony DIP14
Dioda LED 10mm niebieska dyfuzyjna 500mcd Kouhi KTL100BLDI-N; RoHS
Kołek lutowniczy;1.3x11.6mm STOKA 1 opak.=1000szt.