Lampka diodowa KLP-20/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 20mm)/white
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC02 TI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
UKŁ LM358P;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-32V;Kanały:2;RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
Dioda LED 3mm 12V niebieska clir B10R12V-3/OSB5SA3131A-12V RoHS
Żarówka tel. T-6.8 60V 35mA 3000h fi 5.9x44.5mm
UKŁ UL1550W-Gr.I;CEMI; stabilizator napięcia 31-32.2V
Gniazdo ban. Z-TB4RT 4mm czerwone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.R;24.247;
Dioda LED 10mm zielona SJ1036C PG Vf=3.1V;If=20mA;7000mcd clir Pbf
Bezpiecznik termiczny 16A 192stop.C BF192X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;