Kontrolka AD16-22DS/Y-24VAC/DC;22mm ;żółta;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT573 FS układ scalony DIP20 Pbf
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 12V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT243 TI układ scalony DIP14
Koncówka lutownicza LT/L do lutownic transformatorowych
Ukł CD4048BE RCA układ scalony DIP16
Optotriak MOC3021 LITEON DIP6 RoHS
Zestyk kontaktronowy 27MM ZM107/III
Złącze BNC-75/N1
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
UKŁ TDA2009A SGS UKŁAD SCALONY 2xNF-E,28V,3.5A,2x12.5W,11SQL
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;