Kontrolka LED IND8-12G-A;12VDC;IP40 wypukła;metal;zielony;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JQX/HF115F-012-1ZS3A HONGFA odp.RM85P-12VDC 1P;16A;druk
Zła ilość towaru
UKŁ UL1322N;CEMI;DIP8;Podwójny przedzwmacniacz niskoszumowy;NE542N
Zła ilość towaru
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Przekaźnik 60.13.8.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VAC 10A
Przekaźnik 40.61.9.005.0000 FINDER 5VDC;1P;16A;st.AgCdO;130mA;RM83P;
Dioda LED 10mm migająca niebieska clir;F10AB9UC;3V;500mcd;20mA;RoHS
Dioda AAP153(D9K) DO7 UNITRA CEMI
Potencjometr drutowy 10k;4W;liniowy jednoobrotowy;L-50mm;6mm;3104607990
Przekaźnik MAH-4141-12V 30A Hermann
Wtyczka bananowa BS425 TB-żółta 4mm RoHS