Przekaźnik HF32F-G/012-HS3 HONGFA 10A;12VDC;RoHS
Ostatnio oglądane
Buzzer z generatorem FC208L/6V RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 75dB
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 12V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Triak BTA24-600CW;ST;25A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT
Tyrystor T00-80-06-50 80A;600V zamiennik T52
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
TR BC547B;MIC;TO92;traznystor; NPN;uni.;50V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS
Złącze ARK306-031;3 PIN;rozstaw 5mm odp.AK500/3-V;kolor niebieski
UKŁ L7924/MC7924CT;ON;TO220; stabilizator;1A;-24V;Pbf;
Złącze 851031 ELTRA;GOLD;wtyk; proste
Gniazdo przekaźnika GPd micro;HFV6; z przewodem;z diodą;uchwyt mocujący
Ukł 74HCT21 HA układ scalony DIP14
TR BU406;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;7A;200V;60W;10MHz;Pbf
Bezpiecznik termiczny 16A 113stop.C BF113X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;