Kontrolka AD16-22DS/B-12VAC/DC;22mm ;niebieska;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT175 TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Grot precyzyjny do lutownic transformatorowych
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
Bezpiecznik termiczny 10A 139stop.C RYE139 250V AC; RoHS
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;
Dioda LED 10mm migająca niebieska clir;F10AB9UC;3V;500mcd;20mA;RoHS
Łącznik Typ 83-133s 54AR-14.75 miniaturowy srebrzone końcówki
Przekaźnik JQC/HF3FF-024-1ZST/JS1F NAIS;1st.przeł.10A;24VDC
Ukł 74HC242 PH układ scalony DIP14
Przekaźnik 40.61.9.024.0300 FINDER 24VDC;16A;1Z;st.AgCdO;27mA;RM83Z;
Mostek 2W10 (2A/1000V) MIC okrągły;przewlekany (THT);RoHS