Taśma LED żółta 300LED/5m 5050 12VDC/IP65/72W LEDstrip5050Y/60
Ostatnio oglądane
Kontrolka OWS13/LS-13 źółta do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Zła ilość towaru
Ukł 74HC139 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Mikroprzełącznik MSW-02 L-26; z dźwignią 26mm;16A/250V
TR MPSA92;TO92;LGE;tranzystor; PNP;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
DIP switch 2 poz. przełącznik RoHS czerwony
TR BDW93C;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;12A;100V;80W
UKŁ LM111H;SGS;TO99;Komparator; uniwersalny;200ns;5-36V;THT
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS
Tyrystor T22-10-10-50 (10A/1000V) TO-64 LAMINA
TR BF314;KAZEL;TO92;tranzystor; NPN;25mA;30V;300mW;450MHz