Przełącznik hermetyczny KCD1B-12VDC 20A;podśw.niebieski;6.3mm;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Zła ilość towaru
TR BF240;TO92;PHILIPS;Tranzystor; NPN;40V;25mA;250mW;380MHz;
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł CD4016BE TI układ scalony DIP14 5-stopniowy licznik Johnsona
Dioda BAP812 KAZEL 2-2.3V; 5mA;
Dioda LED 3mm 12V biała ciepła;clir 3000mcd;OSM5DK3131A-12V;OPTOSUPPLY;
Buzzer z generatorem 3D3120L 1-12V piezo pulsujący i ciągły 35mA 100dB
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
Zwora JUMPER-BL czarny; 2.54mm; h=6mm;złącze kołkowe zamknięte;RoHS
TR BC517;JSMICRO;TO92;Tranzystor; DARL.;NPN;40V;0.4A;625mW;Pbf