Kontrolka AD16-16E/R-230VAC;16mm; czerwona;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
Zła ilość towaru
Łącznik Typ 83-133 54ER-7.5 z dźwignią płaską 7.5mm rolką w osi
Zła ilość towaru
Ukł CD4015BE TI układ scalony Pbf DIP16
TR 2N6491(=BDP396)CDIL;TO220;Tranz. PNP; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Wtyczka-gniazdo bananowa biała WG-13 RoHS
UKŁ MAA502;TO99;TESLA;Wzmacniacz operacyjny
Złącze XY301V-3P/5.00mm;XINYA odp.AK500/3;16A;300V;niebieski;RoHS
Ukł 74HCT245 ST układ scalony DIP20
Ukł 74HC02 TI układ scalony DIP14
TR BD354/BDAP54;CEMI;CE24; Tranzystor NPN;3A;60V;12.5W;10MHz
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683
Gniazdo VZZ-04 RoHS
Ukł 74HCT164 HA układ scalony DIP14 Pbf
Buzzer z generatorem FY14 RoHS piezoceramiczny 3-16V 7mA 85dB