Lampka diodowa KLP-20/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/green
Ostatnio oglądane
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
Zła ilość towaru
Ukł CD4066BE;TI;układ scalony DIL14; RoHS
Zła ilość towaru
TR BC179B;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
UKŁ LM386N-1;NS;DIP8;Układ scalony; UTC;wzmacniacz audio;325mW;RoHS
TR BF297;MEC;TO92;tranzystor; NPN;100mA;160V;0.625W
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
Mostek 2W10 (2A/1000V) MIC okrągły;przewlekany (THT);RoHS
Dioda LED 10mm 12V źółta clir 10CY4UC12V-10 RoHS
UKŁ TL061CP;TI;DIP8;układ scalony; Pbf
Przekaźnik R15 3PDT 24VDC 10A; TYP(KOD):1510-1322-1024;RELPOL
Złącze PH2x40S 2x40PIN proste szpilkowe raster 2,54mm RoHS