Taśma LED biała zimna600LED/5m 3528 12VDC/IP65/48W LEDstrip3528CW/120
Ostatnio oglądane
Ukł CD4043BE TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
TR BC415;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;35V;100mA;300mW
Zła ilość towaru
Triak BTA24-600CW;ST;25A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT
Przekaźnik 43.41.7.012.2300 FINDER 12VDC;10A;1Z;st.AgCdO;0.25W;o.RM96Z
Dioda LED 5mm migaj.nieb.czerw.ziel Vf=3V;20mA;MUB5033C;RoHS
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
UKŁ MAA725=UA725EHC;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
Przekaźnik 40.52.8.012.0000 FINDER 12VAC;8A;2P;st.AgNi;90mA;odp.RM94P;