Tyrystor T22-10-08-50 (10A/800V) TO-64 LAMINA
Ostatnio oglądane
UKŁ TBA820M;SGS;DIP8;Układ scalony; UL1482N;
Zła ilość towaru
Łącznik klawiszowy WA-17 10A 250V bistabilny;ZSI-POLAM
Zła ilość towaru
UKŁ L7905CV;ST;TO220;Stabilizator; 1.5A;-5V;RoHS;
TR BUT11A;ST;TO220;traznystor; NPN;450V;5A;800ns;100W;Pbf
Dioda LED 10mm czerwona 10/34URH KTL1000CDI;Vf=2.1V;If=20mA;matowa
Bezpiecznik termiczny 1A 102stop.C RH102/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Tyrystor KT506;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=0.2-1mA;
Dioda Zenera ZX 12V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
TR TIP122;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlinton;5A;100V;65W;RoHS
TR BD238;LGE;TO126;tranzystor; PNP;2A;80V;25W;3MHz;RoHS
Ukł CD4049BP NXP układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;