Kontrolka AD16-16E/R-12VAC/DC;16mm; czerwona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P
Zła ilość towaru
Czujnik temperatury LM335Z;NS;TO92; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD40106BE;TI;Układ scalony DIP14;RoHS
TR BF214;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;30mA;30V;165mW;250MHz;3.5dB
Dioda D22-10-18-RO(10A/1800V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
TR BC328-25;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
Ukł 74HC241 TI układ scalony DIP20
UKŁ UL1202L(LA1221);SANYO;CE 26; Wzmacniacz p.cz. FM
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
Ukł 74HC153 GS układ scalony DIP16
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;