Lampka diodowa KLP-3/G 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 3mm)/green
Ostatnio oglądane
UKŁ LM336Z-2.5V;ON;TO92;stabil. źródło napięcia odniesienia;10mA
Zła ilość towaru
TR 2N6107(=BDP286);TO220;Tranzystor PNP;7A;70V;40W;>5MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Pokrętło POK-6773;średnica osi 6mm;
TR BC857B;NXP;SOT23;traznystor; PNP;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf
Dioda LED 10mm żółta 10/34UYH; Vf=2.0-2.2V;If=20mA;1000mcd;matowa;
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
Dioda BAP811 KAZEL 1.45-1.65V;5mA
Przekaźnik HFKW-012-1ZW;Hongfa; 1 st. przełączny;25A;12V DC;
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;
TR IRF630;INCHANGE;TO220;tranzystor N-MOSFET;9A;200V;74W;0.40R;RoHS
Przekaźnik 43.41.7.012.2300 FINDER 12VDC;10A;1Z;st.AgCdO;0.25W;o.RM96Z