Przekaźnik HFD2-024-S-D HONGFA TELEKOM.;2st.przełączne.;2A;24VDC
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT240 PH układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZP650 C10V;5W;CEMI;
Zła ilość towaru
TR IRF620;HARRIS;TO220;tranzystor; N-MOSFET;5A;200V;50W;
Przekaźnik R15 3PDT 24VDC 10A; R15-2013-23-1024-WTLD;RELPOL
Transoptor CNY17-4 LITEON DIP4 Pbf
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS
TR BC337-25;LGE;TO92;tranzystor; NPN;0.8A;50V;0.625W;RoHS
Ukł UCY74LS47/SN TI układ scalony DIP16; RoHS
TR 2N2369A;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;40V;0.36W;500MHz
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
UKŁ LM324N;TI;DIP14;Wzmacniacz opreracyjny;RoHS
Przekaźnik R15 3P Ucewki:220VDC;10A 1510-1322-1220; RELPOL