Lampka diodowa KLP-20/Y 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/yellow
Ostatnio oglądane
UKŁ L7824CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+24V;Pbf;
Zła ilość towaru
Ukł CD4049BP NXP układ scalony DIP16 Pbf
Zła ilość towaru
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Łącznik klawiszowy W1.4 10A;250V monostabilny;czerwony;30x11mm;
UKŁ L7815CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+15V;Pbf;
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W