Kontrolka AD16-16E/G-12VAC/DC;16mm; zielona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
UKŁ L7824CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+24V;Pbf;
Zła ilość towaru
TR BD649;ARK;TO220;Tranzystor; NPN;Darlington;8A;100V;62.5W;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki
Ukł UCY7484N/SN TI układ scalony DIP16
Ukł CD4056BE SGS układ scalony DIP16
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A
TR BFR96TS;VISHAY;T0-50;Tranzystor; NPN;5GHz;
Ukł 74HCT74 TI układ scalony DIP14 Pbf
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
UKŁ UL1958N(SAS580);CEMI;DIP18; Ukł.dotykowego załączania programów
Ukł 74HCT273N;TI;Układ scalony; przerzutnik D;8 kanałów;THT;DIP20
Dioda LED 3mm żółta matowa 3AY4UD09 KENTO RoHS
Ukł CD4078BP PH układ scalony DIP14 Pbf
Przekaźnik 40.61.9.024.0300 FINDER 24VDC;16A;1Z;st.AgCdO;27mA;RM83Z;