UKŁ LM2575HVT-ADJ;HTC;Przetwornica DC/DC;Uwej:8-55V;Uwyj:1.23-52VDC;1A
Ostatnio oglądane
Żarówka E10;T10x28;6.3VDC;300mA;2W; k. biały;miniaturowa;Bańka:walcowa
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.8.024.0000 FINDER 24VAC;16A;1P;st.AgCdO;45mA;RM83P;
Zła ilość towaru
TR BC416B;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;50V;100mA;300mW
Ukł 74HCT08 RC układ scalony DIP14
Dioda BYW34 TEMIC 2A 400V 200ns SOD57
UKŁ UL1244N=TBA120U UKŁAD SCALONY CEMI Wzm. p.cz. z detektorem fonii
Ukł CD4011BE;TI;DIP14;Układ scalony RoHS
Buzzer z generatorem HCM1005 RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 80dB
Gniazdo TYPE 95.15.2SMA FINDER do serii 40;Wyp. do druku;odp. PW80
Dioda BB105G CEMI VHF-Tuning (warikap)
Tyrystor T00-80-06-50 80A;600V zamiennik T52
Ukł 74HCT245 ST układ scalony DIP20
Dioda LED 5mm czerw./ziel. 5ARG9HWB ws.anoda; 3 nogi matowa;Kento;RoHS
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P