Moduł LED OSMW03C12GP-ultrafiolet V5HLS1C1A;12xPLCC2;12V
Ostatnio oglądane
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm żółta matowa 3AY4UD09 KENTO RoHS
Dioda LED 8mm migająca czerwona 8P8032D RoHS
TR BF245B;CEMI;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;
Ukł UCY7400N;CEMI;DIP14 układ scal. Czterokrotna 2-wej. bramka NAND
Przekaźnik R15 4PDT 12VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-1014-23-1012-L RELPOL
Dioda BYP680-50   (5A/50V);D04;M5 śrubowa;katoda na śrubie;CEMI;
UKŁ UL1498K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
UKŁ UL1611N(LA3310);CEMI;DIP16; Dek.sygn.sterofonicz. z p.wzm. m.cz
Ukł CD4556BCP układ scalony DIP16 MOTOROLA
Przekaźnik RM96-3021-35-1012;RELPOL 1 styk zwierny;8A;12VDC;RoHS
UKŁ TL431A HTC TO92 stabilizator regulowany(ADJ);2.5-40V;2.5V;0.15A