Lampka LED L22GDc 24-230VAC/DC;22mm czerwona;max.1.5W;SN PROMET;IP66/67
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 10A 216stop.C RYE216 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT08 RC układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Ukł UCY74LS164/SN TI układ scalony DIP14 Pbf
Gniazdo TYPE GZ-14;10A/250VAC;R15 4P;na panel;zaciski śrubowe;RELPOL
POD-T/4913
Przekaźnik 60.13.8.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VAC 10A
Ukł UCY74107N CEMI układ scalony DIP14
TR BC239;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W
Ukł 74HC240 TI układ scalony DIP20
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS
TR BC369;TO92;tranzystor; PNP;1A;25V;0.8W