Przekaźnik FTR-F3AA012E-HA 12VDC;5A SPST-NO;FUJITSU-TAKAMISAWA;RoHS
Ostatnio oglądane
Przełącznik klawiszowy JS-618A; ON-OFF;10A;125/250VAC;komputerowy
Zła ilość towaru
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Zła ilość towaru
Mikroprzełącznik MSW-02 L-26; z dźwignią 26mm;16A/250V
Ukł UCY74132N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik JQX/HF118F-012-1HS5T; Hongfa;10A;12V;odp.RM96Z-12VDC/HF68
Oprawka LED 5mm RTF5020 wklęsła Kingbright RoHS KBE CN
Buzzer z generatorem HCM1001 RoHS elektromagnetyczny 1.3-2V 25mA 75dB
Tyrystor T22-10-01-50 (10A/100V) TO-64 LAMINA
Ukł UCY74LS47/SN TI układ scalony DIP16; RoHS
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki
Przekaźnik K8 1x6V  406-1 TELFA
TR TIP147;STM;TO247-3;tranzystor; PNP;Darlington;10A;100V;125W;RoHS