Lampka diodowa KLP-5/R 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 5mm)/red
Ostatnio oglądane
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.9.024.0000 FINDER 24VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Zła ilość towaru
Ukł UCY74LS160/SN SA układ scalony DIP16
Zestyk kontaktronowy 50mm MKA-52202 gr.A; zwierny
Bezpiecznik termiczny 16A 229stop.C BF229X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
UKŁ LM386N-1;NS;DIP8;Układ scalony; UTC;wzmacniacz audio;325mW;RoHS
Ukł 74HCT02 TI układ scalony DIP14
Membrana 20mm mosiądz FT-20T-4.0A1 4KHz KFB (piezo do obudowy) RoHS
UKŁ MC1211N;CEMI;DIP8;Układ scalony
TR BF314;KAZEL;TO92;tranzystor; NPN;25mA;30V;300mW;450MHz
Przekaźnik 60.13.8.110.0040 FINDER odp.R15 3PDT;110VAC;10A
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Żarówka tel. T-5.5 24V 20mA 5000h