Kontrolka AD16-22DS/R-230VAC;22mm; czerwona;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Optotriak MOC3041 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 2x5mm czerwona dyfuzyjna; 630nm;20mcd;20mA;2-2.5V;THT;RoHS
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Przekaźnik V23061-A1005-A402 12V 8A/250VAC SIEMENS odp.RM96Z-12VDC
UKŁ UL7512L=MA7812;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +12V
Ukł 74HC11 TO układ scalony DIP14
Ukł 74HCT243 TI układ scalony DIP14
Przełącznik PD21 RoHS
Dioda LED 5mm 12V żółta;dyfuzyjna; z przewodem 20cm;22mA;200mcd;
Przełącznik PD21 RoHS
Kontrolka OWS13/LS-13 bezbarwna do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;