Przekaźnik HFD2-012-S-D HONGFA TELEKOM.;2st.przełączne;2A;12VDC
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7486N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Buzzer z generatorem FC208L/12V elektromagnetyczny 7-17V 15mA 75dB
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.8.110.0000 FINDER 110VAC;16A;1P;st.AgCdO;9.4mA;RM83P;
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
Tyrystor KT505;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=10mA;
TR BU407;CDIL;TO220;Tranzystor; NPN;7A;150V;60W;10MHz;Pbf
TR MPSA92;TO92;LGE;tranzystor; PNP;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
TR TIP147;STM;TO247-3;tranzystor; PNP;Darlington;10A;100V;125W;RoHS
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
Ukł CD4521BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Triak BTA41-800BRG;ST;40A;800V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
TR TIP122;ST;TO220;tranzystor; NPN;Darlinton;5A;100V;65W;RoHS
Dioda LED 5mm czerwona M-W3NR2 LITEON mleczna