Lampka diodowa KLP-10/W 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/white
Ostatnio oglądane
Ukł CD4030BP PH układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR BF457;CEMI;TO126;tranzystor; NPN;100mA;160V;1200mW;60MHz
Zła ilość towaru
Ukł UCY74126N/SN układ scalony DIP14
Ukł UCY7401N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HCT123 PH układ scalony DIP16
Ukł CD4512BP PH układ scalony DIP16
Buzzer bez generatora T22 B40W 85dB piezo w obudowie śr.22mm/wys.4.5mm
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
Dioda BYP680-100R (5A/100V);D04;M5; śrubowa;anoda na śrubie;CEMI;
Wtyczka bananowa WB-13 czarna RoHS
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
UKŁ L7918CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-18V;Pbf;
UKŁ TL431A HTC TO92 stabilizator regulowany(ADJ);2.5-40V;2.5V;0.15A
Przekaźnik 43.41.7.005.2000 FINDER 5VDC;10A;1CO;st.AgCdO;0.25W;o.RM96P