Lampka diodowa KLP-5/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 5mm)/white
Ostatnio oglądane
UKŁ L7915CV;STM;TO220;Stabilizator; 1.5A;-15V;RoHS;
Zła ilość towaru
Przekaźnik EX1-2U1J;12VDC;25A; NEC/TOKIN
Zła ilość towaru
Przekaźnik 60.13.9.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VDC 10A
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz
Ukł UCY7475N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ A232D;DIP16;układ scalony
Bezpiecznik termiczny 10A 150stop.C RYE150 250V AC; RoHS