Dioda LED 5mm 12V niebieska dyf. OSB5SA5A34A-12V;750mcd;OPTOSUPPLY;
Ostatnio oglądane
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT164 HA układ scalony DIP14 Pbf
Fotodioda BPYP35
Ukł 74HC373 TI układ scalony DIP20
DIP switch 8 poz. przełącznik RoHS czerwony
Dioda nadawcza LD271
Ukł 74HCT32 FS układ scalony DIP14
Miernik analogowy amperomierz 0-8A kwadrat 8A+bocznik MODEL DH-50/8A
Ukł CD4572UBCP ON układ scalony DIP16
TR BC107B;CDIL;TO18;tranzystor; NPN;0.2A;50V;300mW;RoHS