Kontrolka AD16-22SS/RG/230VAC;22mm; dwuk.czerw.-ziel.;LED 230V;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR 2N2369A;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;40V;0.36W;500MHz
Zła ilość towaru
Triak BTA41-600BRG;ST;40A;600V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Zła ilość towaru
TR BF495;ME;TO92;tranzystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
TR BF520V/BFP;CEMI;TO18;tranzystor; NPN;50mA;30V;300mW;150MHz
Minimalna ilość
TR -F/6773
TR TIP36C;STM;TO247;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD250C
Dioda Zenera BZP650 C18V;5W;CEMI;
Żarówka tel. T-5.5 12V 50mA 5000h