Przełącznik hermetyczny KCD8B-12VDC 20A;pod.niebieski;4.8mm;ON-OFF;20mm
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1200N/ULA6200N(LA1230);CEMI; wzm. p.cz. z dekoderem FM;DIP16;
Zła ilość towaru
Ukł UCY74174N CEMI układ scalony DIL16
Zła ilość towaru
UKŁ LM78L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+12V;RoHS
UKŁ ULA6711N;CEMI;DIP14; Dwa komparatory napięcia
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Membrana 35mm mosiądz FT-35T-2.9A1 2.9KHz KFB (piezo bez obudowy) RoHS
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;
Dioda LED 3mm ultrafiolet clir 3AP4SC/S300JOUV4G;Vf=1.8-3.8V;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
Optotriak MOC3022 FAIRCHILD DIP6 RoHS
TR BU407;CDIL;TO220;Tranzystor; NPN;7A;150V;60W;10MHz;Pbf
TR BD243C;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS