Lampka diodowa KLP-3/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/red
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1980N/UAA180;CEMI;DIP18; Linijka świetlna
Zła ilość towaru
TR IRF520N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;9.7A;100V;48W;0.2R;Pbf
Zła ilość towaru
Podkładka siliknowa z tulejką SMICA TO220BH;0.4K/W;L20x15mm;NINIGI;RoHS
Mostek KBU6M (6A/1000V) płaski EEC RoHS
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Dioda LED 10mm migająca czerwona 1032D;3V;500mcd;20mA;bez kołnierza
Grot lutowniczy sreb. GLS-1.5mm do lutownic transformatorowych
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Ukł 74HCT153 HA układ scalony DIP16
UKŁ LM109K;Mot.;TO3;5V;1A;Stabiliz.