Kontrolka AD16-22DS/Y-230VAC;22mm; źółta;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Zła ilość towaru
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa WB-13 niebieska RoHS
Dioda LED 8mm biała UUB-8039C clir 4000mcd kąt świecenia 30stop. RoHS
Amperomierz 0-10A WP10 Wskaźnik prądu
TR 2N3055;TUNGSRAM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;100V;115W;2.5MHz;
Ukł UCA64194N CEMI układ scalony DIP16
Dioda BAV21 NXP 0.2A 250V 50ns DO35 szybka,impulsowa Pbf
Złącze BNC-75/N1
UKŁ A290D;RFT;DIP14;Układ scalony; Stereo-Dekoder
Transoptor CNY17-4 LITEON DIP4 Pbf
TR BFR90A;TO50-3;Tranzystor; NPN;UHF;25mA;20V;5GHz