Kontrolka AD16-22DS/B-230VAC;22mm; niebieska;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Zła ilość towaru
TR 2N6488(=BDP395)CDIL;TO220;Trazn. NPN; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
Ukł 74HCT153 HA układ scalony DIP16
Transoptor CQ15BP
Przełącznik C1522ABBB;(ON)-OFF-(ON) 3poz;monstabilny;16A/250VAC;11x30mm
Wyświetlacz zespolony LED KLR4172 3.5cyfry anoda czerwony
Przekaźnik 40.61.8.012.0000 FINDER 12VAC;16A;1P;st.AgCdO;90mA;RM83P;
TR BFR96TS;VISHAY;T0-50;Tranzystor; NPN;5GHz;
Dioda Zenera ZX 6V2;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683