Taśma LED biała zimna600LED/5m 3528 12VDC/IP20/48W LEDstrip3528CW/120
Ostatnio oglądane
Tyrystor TYN610RG;ST;TO220AB 10A;600V;Igt:15mA;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY74170N/SN układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Gniazdo przekaźnika GPd micro;HFV6; z przewodem;z diodą;uchwyt mocujący
Ukł UCY7403N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HCT393 GS układ scalony DIP14
Ukł UCY74180N CEMI układ scalony DIP14
Gniazdo TYPE 90.21.SMA FINDER do serii 60;Mont. na szynę DIN;PZ11
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
TR BC517;JSMICRO;TO92;Tranzystor; DARL.;NPN;40V;0.4A;625mW;Pbf