TR STGW60V60DF;STM;TO247-3; Tranzystor IGBT;60A;600V;375W;RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT393 GS układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR BC517;JSMICRO;TO92;Tranzystor; DARL.;NPN;40V;0.4A;625mW;Pbf
Zła ilość towaru
Ukł 74HC373 TI układ scalony DIP20
Triak BTA26-600B;ST;25A;600V;50mA; TOP3;przewlekany THT;izolowany;RoHS
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
Pokrętło 23 E103-3-1611-343 czarne średnica osi 6mm;
Przekaźnik R15 3PDT 24VDC 10A; R15-2013-23-1024-WTLD;RELPOL
UKŁ MC1211N;CEMI;DIP8;Układ scalony
Dioda LED 5mm biała WI=4000-4500K L5WWC8000A 34000mcd Vf=3.0-3.2V Pbf
Ukł UCY7475N CEMI układ scalony DIP16
Ukł UCY7440N CEMI układ scalony DIP14
Przełącznik klawiszowy RS606 biały 16A/250VAC;ON-OFF;DPST;bistabilny