Wyłącznik termiczny S3A 100stop.C 2A/250V S3A/100.05L70 nor.zamknięty
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74S438 CEMI układ scalony DIP28
Zła ilość towaru
TR BDW83C;PMC;TO247;tranzystor; NPN;Darlington;15A;100V;150W;RoHS
Zła ilość towaru
Tyrystor T00-80-06-50 80A;600V zamiennik T52
Złącze Z-BL2x40G gniazdo 2x40PIN proste do złącz szpilkowych RoHS
Dioda LED 5mm 12V biała clir KTL050WHCI-12V/OSW5DKA31A-12V;RoHS
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;
UKŁ LM79L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-12V
Dioda LED 12mm zielona dyfuzyjna 600mcd DIOD-2918
Przekaźnik 40.52.9.048.0000 FINDER 48VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P