Lampka diodowa KLP-20/G 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 20mm)/green
Ostatnio oglądane
Dioda LED 8mm czerwona matowa 600mcd Q800HDR1D Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki
Zła ilość towaru
UKŁ 74HC86 TI układ scalony DIP14;Pbf
TR BC148A;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Dioda BB105G CEMI VHF-Tuning (warikap)
Ukł UCY74164N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HC153 GS układ scalony DIP16
Ukł 74HCT139 TI układ scalony DIP16
Transoptor CNY17-3/LTV-702V LITEON DIP6 Pbf
Mostek KBPC2510 (25A/1000V) konekt. EEC RoHS
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Dioda LED 5mm migaj.nieb./żółta clir 500mcd DIOD-9185 Pbf
Przełącznik RL5-6;ON-OFF;dwutorowy; 4-pin.;2-poz.;16A/250VAC;czarny;
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;