TR IHW50N65R5XKSA1/H50ER5;INFINEON; Tranz. IGBT;TO247-3;50A;650V;141W;
Ostatnio oglądane
Mostek KBPC3510 (35A/1000V) konekt. MIC RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 0603 zielona KT0603JC Pbf
Zła ilość towaru
UKŁ UL1601N;CEMI;DIP14; Dekoder sygnału sterofonicznego
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS
Ukł 74HCT21 HA układ scalony DIP14
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Bezpiecznik termiczny 16A 216stop.C BF216X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
Mikroprzełącznik KW11(MSW-11) bez dźwigni;NO+NC;3A/250VAC;RoHS
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.podśw.niebieski;7pin;IP68