Wentylator 12025B2HL;120x120x25mm; 230VAC;kulkowe;19W;0.09A;2200RPM;
Ostatnio oglądane
Dioda BACP95 CEMI 0.2A 75V <4ns DO35 szybka,impulsowa taśma
Zła ilość towaru
Łącznik Typ 83-133s 54AR-14.75 miniaturowy srebrzone końcówki
Zła ilość towaru
TR BC141-16;CDIL;TO39;Tranzystor; NPN;1A;100V;0.75W;50MHz;odp.BC211
Zestyk kontaktronowy 50mm MKA-52202 gr.A; zwierny
Ukł 74HC688 FS układ scalony DIP20 Pbf
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
UKŁ LM350T;TO220;TI;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-33V;3A;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.012.0300 FINDER 12VDC;1Z;16A;st.AgCdO;55mA;RM83Z;