Lampka diodowa KLP-5/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/red
Ostatnio oglądane
TR STB100N6F7;STM;D2PAK-3(TO-263-3) Tranz. N-MOSFET;100A;60V;5.6mR;125W
Zła ilość towaru
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf
Zła ilość towaru
Klawisz łącznika impulsow. zielony ELTRA S.A. (do TSW6-0A1)
TR BC177/BCAP77;CEMI;TO18;tranzyst. PNP;0.1A;50V0.3W;130MHz
Gniazdo przekaźnika GPd micro;HFV6; z przewodem;z diodą;uchwyt mocujący
Dioda LED 3mm żółta ultra SJ3035C/ Q300NDY4G;YETDA;6000mcd;clir;RoHS
UKŁ UL1219N;CEMI;DIP16; Odb. AM/wzm. p.cz. FM z dekoderami
UKŁ UL1244N=TBA120U UKŁAD SCALONY CEMI Wzm. p.cz. z detektorem fonii
TR BF370;AM;TO92;tranzystor; NPN;100mA;15V;0.5W;500MHz