Kontrolka AD16-22DS/W-230VAC;22mm; biała;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda LED 10mm niebieska UUB1037CKS clir 4000mcd Vf=3.2-3.4V Pbf
Zła ilość towaru
Ukł CD4520BE;TI;DIP16;Układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
Przełącznik IRS101R;20A/12V;ON-OFF; bistabilny;podśw. 12V czerwony;
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
Pokrętło 42 E103-5-1611-334 czarne średnica osi 6mm;
Dioda LED 10mm zielona LG81030 1000mcd;Vf:2.0-2.2V;If=20mA;matowa
UKŁ LM78L05ACZ;DIOTEC;TO92; Stabilizator;100mA;+5V;RoHS
Ukł 74HC590 ST układ scalony DIP16;RoHS
Łącznik Typ 83-133s miniaturowy srebrzone końcówki
Bezpiecznik termiczny 16A 216stop.C BF216X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Przekaźnik 55.34.8.024.0040 FINDER odp.R4-24VAC 4P 7A do podstawki
Dioda Zenera BZX85 C9V1;1.3W;DO-41; MIC;RoHS