Tyrystor BTS59-1000R PHILIPS GTO TOP3 50A 1000V
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 16A 184stop.C BF184X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Zła ilość towaru
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Przekaźnik 40.52.9.012.0000 FINDER 12VDC;8A;2A;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Ukł CD4060BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
TR BFR93A;SOT23;Tranzystor; NPN;UHF;35mA;15V;6GHz
Dioda LED 3mm zielona SJ3036C clir 10000mcd;Vf=3.0-3.2V;WLD:525nm;RoHS
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
Dioda LED 10mm zielona LG81030 1000mcd;Vf:2.0-2.2V;If=20mA;matowa
UKŁ L7815CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+15V;Pbf;
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki