Przekaźnik RM96-3011-35-1005 RELPOL Ucewki:5VDC;8A/250VAC;1P;RoHS
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1482=TBA820;CEMI;DIP14; Wzm mocy 2W ukł. z niskim nap.zasil
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku
Zła ilość towaru
UKŁ UL1811S;CEMI;DIP14;Dzielnik częstotliwości do instr. muzycznych
TR BF422;KEC;TO92;tranzystor; NPN;20mA;250V;830mW;60MHz
TR BUT56A;CYD;TO220;traznystor; NPN;8A;1000V;100W;10MHz;Pbf
Buzzer z generatorem FC208L/6V RoHS elektromagnetyczny 3-7V 20mA 75dB
Przekaźnik 40.61.9.009.0000 FINDER 9VDC;16A;1P;st.AgCdO;72mA;RM83P;
Buzzer z generatorem HCM1212X RoHS elektromagnetyczny 9-15V 30mA 85dB
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS
Ukł 74HCT175 TI układ scalony DIP16
Ukł 74HC00;TI;Układ scalony; NAND;DIP14;RoHS
TR 2N3773;CDIL;TO3;Tranzystor; NPN;16A;140V;150W;200kHz;RoHS
TR BC109B;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
Zestyk kontaktronowy ZW-103 47mm