Kontrolka LED IND8-24Y-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;źółta;otw.mont. 8.2mm
Ostatnio oglądane
Klawisz łącznika impulsow. zielony ELTRA S.A. (do TSW6-0A1)
Zła ilość towaru
TR BD140-16;CDIL;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;>50MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm żółta matowa 3AY4UD09 KENTO RoHS
Ukł UCY7453N/MH TESLA układ scalony DIP14
Dioda LED 3mm czerw./ziel matowa 3ARG9HWB/L-115WEGW-CA 3pin.ws.anoda
Dioda LED 3mm migaj.biała clir VF:3-4V;500mcd;DIOD-7959;RoHS
Grot precyzyjny do lutownic transformatorowych
Ukł 74HCT373 ON układ scalony DIP20
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
UKŁ LM337TG;ONS;TO220;Stabilizator napięcia regulowany;1.5A
UKŁ LM358P;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-32V;Kanały:2;RoHS
Buzzer z generatorem HCM1206X/TMB12 elektromagnetyczny 3-7V 30mA 85dB
Zestyk kontaktronowy 50mm MKA-52202 gr.A; zwierny
TR BF422;KEC;TO92;tranzystor; NPN;20mA;250V;830mW;60MHz