Lampka diodowa KLP-20/Y 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 20mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm 12V zielona PG clir G10R12V-3/PG/OSG5DA3131A-12V; RoHS
Zła ilość towaru
Łącznik Typ 83-133s miniaturowy srebrzone końcówki
Zła ilość towaru
DIODA D22-10-01-RO (10A/100V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie:
Dioda LED 10mm 12V pomarańczowa clir 10CP4UC12V-10/0S05JAA131A-12V
Ukł 74HC151 ST układ scalony DIP16
Ukł 74HC132 TI układ scalony DIP14 Pbf
Ukł CD4056BE SGS układ scalony DIP16
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC-58;KENTO zimna:6000mcd;Vf:3.2-3.8V;20mA;RoHS
Przekaźnik 40.52.9.024.0000 FINDER 24VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Korpus UC5 kontrolki 5mm RoHS typ wklęsła
Przekaźnik MT-6  8-4463-115-7;TELFA 2P;1A;nap.zasil.27.0-75V;do gniazda
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
TR BD911;ST;TO220AB;Tranzystor; NPN;15A;100V;90W,>3MHz;RoHS