Kontrolka AD16-22DS/R-12VAC/DC;22mm ;czerwona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
UKŁ LM301AH;TI;TO99-8;Wzmacniacz operacyjny;100kHz;
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT573 FS układ scalony DIP20 Pbf
Zła ilość towaru
Mostek KBPC2510 (25A/1000V) konekt. EEC RoHS
UKŁ LM385Z-1.2V;NS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;1.2V;Pbf
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
Buzzer z generatorem FC208L/12V elektromagnetyczny 7-17V 15mA 75dB
Syrena piezo KPS-G4510 12VDC;RoHS 200mA;100dB;rodz.dzw.szczebiot;KEPO
Ukł CD4027BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC;clir; ciepła:VF:3.0-3.2V;3200mcd;0.01mA;
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
TR BC313/BCAP13;CEMI;TO39; Tranzystor;PNP;1A;60V;0.8W;200MHz
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
Potencjometr drutowy 10k;4W;liniowy jednoobrotowy;L-50mm;6mm;3104607990