TR STGP10NC60KD;STM;TO220AB; Tranzystor;IGBT;10A;600V;65W;RoHS
Ostatnio oglądane
Tyrystor T22-10-01-50 (10A/100V) TO-64 LAMINA
Zła ilość towaru
Buzzer z generatorem HCM1206X/TMB12 elektromagnetyczny 3-7V 30mA 85dB
Zła ilość towaru
Triak BT139-600E;NXP;16A;600V;25mA TO220AB;RoHS
TR BF196;CEMI;CE36;Tranzystor; NPN;25mA;30V;160mW;450MHz
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS
Fotodioda IR BPW34 OSRAM;850nm;60s; 2nA;150mW;DIL2;montaź THT;RoHS
Optotriak MOC3041 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
TR BF414;SIEMENS;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;300mW;400MHz
TR BD138-16;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;60V;12.5W;>50MHz;RoHS
Dioda Zenera BZX55 C3V3;500mW;DO-35 odp.KZ140
TR BC178A;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W